Bilesuvar Liseyi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

M.Ibrahimov adina Bilesuvar liseyi

AnasayfaGaleriAxtarLatest imagesQeydiyyatdan keçinGiriş
Axtar

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» İmtahanda həyəcanlanırsınız?
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyB. İyun 21, 2015 10:03 am tarafından Əliyusif

» Liseyə qəbul.
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyB. İyun 21, 2015 9:58 am tarafından Əliyusif

» Azərbaycan atalar sözü və məsəlləri test formatında 7-ci sinif.
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyC. İyun 05, 2015 11:07 am tarafından trinitron

» Azərbaycan filmlərinə baxmısız?
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyC. İyun 05, 2015 11:04 am tarafından trinitron

» Test tapşırığı Azərbaycan dili
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyC. İyun 05, 2015 10:59 am tarafından trinitron

» TEST-AZERBAYCAN DILI Sinaq 1
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyC. İyun 05, 2015 10:50 am tarafından trinitron

» Azərbaycan dili sınaq 2
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyC. İyun 05, 2015 10:47 am tarafından trinitron

» Gəlin ingilizcə danışaq!
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇ.a. Avq. 12, 2014 12:47 pm tarafından Bloom

» Tərsdən yaz düz oxu!
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇ.a. Avq. 05, 2014 4:21 pm tarafından Bloom

En iyi yollayıcılar
My_Heart
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcapMənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Voting_barMənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap 
USAIN_15
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcapMənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Voting_barMənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap 
-αуtαc-
ŞəMSəDDiN
teardrop
๑NumBer๑One๑
moon_shin
Ghost Rider
DAFFODIL
-мαviαdα-
Anket
Ən çox nəyə vaxt sərf etmək istərdin ?
Dərsə
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap27%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 27% [ 21 ]
Məntiqi suallara
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap10%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 10% [ 8 ]
İdmana
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap16%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 16% [ 13 ]
İnternetə
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap11%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 11% [ 9 ]
Gəzməyə
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap3%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Əlavə kitablara
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap13%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 13% [ 10 ]
Yatmağa
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap1%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 1% [ 1 ]
Musiqiyə
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap6%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 6% [ 5 ]
Maraqlı məlumatlara
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap11%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 11% [ 9 ]
Televizora baxmaqa.
Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_lcap1%Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Vote_rcap
 1% [ 1 ]
Səslərin cəmi : 79

Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!

4 posters
MüəllifIsmarıc
-αуtαc-
Admin
Admin
-αуtαc-

Doğum tarihi : 05/08/97

Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Empty
Yeni mövzuMövzu: Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!    Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇ.a. İyul 19, 2011 2:27 pm

Ürəyimi yanıma alıb gəldim.

Bilməkdəsən içimin matəmini. Balasını diri diri basdıran anaların ahıdır damarlarımda gedən. Ən çox nədən çəkindimsə əvvəl onu aldılar əllərimdən. Ağılımı məhv etdilər. Hələ ürəyim... Ah! Hələ ürəyim...

Qırdılar onu qoruyan qəfəsi. İçimdə böyüyən uşaqlardan soruşma səhərin hökmünü? Haradan biləcəklər ki! Günəşimi oğurladılar Rəbbim!
İşıqlıqlarla axtardım ürəyimi.
Korlardan yol soruşar oldum. Göz bəbəklərim töküldü ovuclarıma. Qaranlığın hökmünün keçdiyi yerlərdə.
Nuruna sığındım Rəbbim. Tapanda paramparçaydı, incik idi, ağlamışdı. Nə qədərdə mərhəmətsiz idilər; ürəyimi yetim qoydular Rəbbim!
İndi ürəyim kor, ürəyim kar, ürəyim dilsiz...

Şübhəsiz ki bu açıq-aşkar bir hüsrandır bilirəm. Ürəyimi sənsiz qoydular Rəbbim!
Könül verdiyim bütün sevgililər qəflətən tərk edib getdi! Anladım bir sən idin ən vəfalı, anladım yalnız sən idin Sevimli!
Ancaq sən idin bütün sevgilərin mütləq varisi! Kimsəm qalmayanda səndən qeyri bildim ki, bir sən idin!
Kimsəsizlərin Vəkili!Ey tərbiyə edən Rəb!Ey aləmlərin Rəbbi!Ey mənim Rəbbim!

Sən ki, yetim tapıb saxlayan Rəhmsən!Sən ki; ürəkləri qüdrət əlində tutan Qadirsən!Sən ki; ürəkləri çevirən Mukallibsən!
Ad və sifətlərinlə ürəyimdən elə bir tut ki, səndən qeyrisinə baxdırma Rəbbim.
Gözəlliyinlə elə əhatə et, elə əhatə et ki çirkinliklərin arxasından gedə bilməz olsun Rəbbim!
Elə sev, elə sevdir, elə sevdir ki, zəhərli sevgiləri tanımaz olsun Rəbbim!
Ey mütləq hədiyyə və əfv sahibi olan Ğafur!
Ey bütün günahları sərhədsiz əfv və hədiyyəsiylə təkrar təkrar bağışlayan Ğaffar!
Ey sonsuz lütfü və elmiylə günahlarımızı danlamadan başa qalxmadan bağışlayan Ğafir. Bizləri bağışla!
Ey hesab günündə səhvləri bağışlayacağını ümid etdiyim tək şəxs!

Ey sərhədsiz rəhmət sahibi olan ucalar ucası. Bizləri bağışla!
Ey Zekiyy, Mutahhir olan Kuddus. Bizləri bağışla!
Ancaq iman etməyənlər ümid kəsərmiş rəhmətindən.
Ümid çiçəklərini soldurmadım heç bir vaxt. Rəhman adının təcəllisiylə örtdüm ürəyimi. Şahid ol ki, mən tək sənə iman etdim.
Gözyaşlarımla əfvinə gəldim. Qəbul edirsənmi Rəbbim?
Kimsəsizəm. Kimsəsizliyimlə sənə gəldim. Şanına and içərəm ki, kimsəm də olsa; yenə sənə, tək sənə, həmişə sənə gələrəm.
Səni unutmanın utancı, sənin unutmayacağımın müjdəsiylə sənə gəldim.

Arxamda qoydum səndən qeyri nə varsa.
Ürəyimi götürüb gəldim.
Əvvələ qayıt Aşağa gitmek
DAFFODIL

Doğum tarihi : 10/11/98

Yeni mövzuMövzu: Geri: Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!    Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇ.a. İyul 19, 2011 3:18 pm

oxudum eladi muellife tesekkurler
Razi

Razi

Doğum tarihi : 18/11/94

Yeni mövzuMövzu: Geri: Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!    Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇ.a. İyul 19, 2011 5:44 pm

Super idi,teshekkur edirem.
My_Heart

My_Heart

Doğum tarihi : 16/02/96

Yeni mövzuMövzu: Geri: Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!    Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇ.a. İyul 19, 2011 6:40 pm

Suprediiiiiiiiiiiiiii
Tesekkurler muellife
Aytac sende sag ol bizimle paylasdigin ucun
-αуtαc-
Admin
Admin
-αуtαc-

Doğum tarihi : 05/08/97

Yeni mövzuMövzu: Geri: Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!    Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇər. İyul 20, 2011 4:27 pm

Belə mövzuları həddindən artıq çox sevirəm.Çünki Din-lə bağlıdı
Dəyməz
My_Heart

My_Heart

Doğum tarihi : 16/02/96

Yeni mövzuMövzu: Geri: Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!    Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  EmptyÇər. İyul 20, 2011 4:29 pm

Bizde
Sponsored content

Yeni mövzuMövzu: Geri: Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!    Mənə səni sevməyi öyrət Rəbbim!  Empty

Əvvələ qayıt 
1 səhifə (Cəmi 1 səhifə)