S/S | Məktəblərin adı | Direktor | Əlaqə nömrələri |
1. | Şəhər 1 saylı orta məktəb | Abıyeva xanımgül Zaman qızı | |
2. | Şəhər 2 saylı orta məktəb | Nağızadə davud | |
3. | Şəhər 4 saylı orta məktəb | Əliyev Əli Xerulla oğlu | |
4. | Şəhər 6 saylı orta məktəb | Rufullayev Əmrah Mozu | |
5. | Biləsuvar şəhər texniki fənlər təmayüllü məktəb-lisey | Kərimov Fərman Ataxan oğlu | |
6. | Xırmandalı kənd 1 saylı orta məktəb | Hüseynov Firudin Balaxan oğlu | |
7. | Xırmandalı kənd 2 saylı orta məktəb | Sayılov Sərhəd Hətiş oğlu | 070 602-64-92 |
8. | Əliabad kənd orta məktəb | İsayev Güləddin | |
9. | Bəydli kənd orta məktəb | Həşimov Əfsər Həsənağa oğlu | 050 317-22-74 |
10. | Zəhmədabad kənd orta məktəb | Qəribova Sevil Famil qızı | 051 865-10-26 |
11. | Bağbanlar kənd orta məktəb | Mirzəyev Mirzə Xetrulla oğlu | 050 477-36-01 |
12. | Çınarlı kənd orta məktəb | Yaqubov Fərail | |
13. | Ağayrı kənd orta məktəb | İbayev Alış teymur oğlu | 050 369-61-29 |
14. | İsmətli kənd orta məktəb | Əbilov Aydın İmanxan oğlu | |
15. | Nəsimi kənd orta məktəb | Babayev Həsənağa | 050 661-73-05 |
16. | Nərimankənd kənd orta məktəb | Cəfərov Faiq | |
17. | Səmədabad kənd orta məktəb | Teymurov Kamal İlyas oğlu | 050 663-94-90 |
18. | Əsgərabad kənd orta məktəb | Pənaliyev Səxavət | 050 342-33-25 |
19. | Aşağı Cürəli kənd orta məktəb | Şahbazov Ələsgər | 050 336-13-15 |
21. | Dərvişli kənd orta məktəb | Məmmədov Füzuli Ağoğlan oğlu | 050 613-40-64 |
22. | Əmənkənd kənd orta məktəb | Şükürov Rufulla Məhəmməd oğlu | |
23. | Ağalıkənd kənd orta məktəb | Məmmədov Zahir Əjdər | |
24. | Ovçubərə kənd orta məktəb | Şahverənova Mənsurə Gülağa qızı | 050 513-00-87 |
25. | Təzəkənd kənd orta məktəb | Həsənov Mirəkbər | 050 513-02-07 |
26 | Yuxarı Cürəli kənd orta məktəb | Nuriyev Ədalət Əhməd oğlu | 050 576-51-20 |
Əsas məktəblər |
1. | Şəhər əsas | Seyfullayev Əbdüləli
| |
2. | Ağayrı əsas | Qasımlı Varis Məmmədağa oğlu
| 050 585-12-86 |
3. | Günəşli əsas | Rüstəmov Nəzir Ağar
| |
4. | Arazbarı əsas | Mehman Novruzov
| 050 664-84-67 |
5. | Muğankənd əsas | Rəhimov Fəzail Əfqan oğlu
| |
6. | Yuxarı Ağalıkənd əsas | Aslanov Laçın
| |
7. | Aranlı əsas | Əliyev Mehdi
| |
8. | Nərimankənd əsas | Cəfərov Şakir Şahvələd oğlu
| 050 630-90-63 |
9. | Əmənkənd əsas | Sadıqov Əşrəf Abdulla oğlu
| |
10. | Zəhmədabad əsas | Cəfərov Azad Abdulhəsən oğlu
| 050 458-23-56 |
Məktəbdən kənar təhsil müəssisələri |
1. | Şahmat məktəbi - 25 qrup | Həsənov İman | |
2. | Uşaq-gənclər idman məktəbi - 35 qrup | Məhərrəmov Qurbanxan | |
3. | Şagirdlərin ekoloji tərbiyə və təcrübəçilik mərkəzi - 25 qrup | Rəsulov | |
Uşaq musiqi və incəsənət məktəbi |
1. | Şəhər musiqi və incəsənət məktəbi | | |
2. | Xırmandalı kənd musiqi və incəsənət məktəbi |